İlk Adımlar Özeldir

1996 yılında perakende mağazacılıkta ilk adımımız olan, Moda mağazamız bizim için ne kadar önemli ve heyecanlı ise; konutta ilk adımımız olan Bahçe Evler projesi de aynı ölçüde heyecanlı ve önemlidir. 21. yılını yaşadığımız Mopaş olarak, şu an İstanbul ve Kocaeli’nin önde gelen perakende zincirlerinden birisi olmanın gururunu yaşamaktayız. Bu gurur ile 120’nin üzerinde mağazamız ve 3.000’i aşan çalışanımız sayesinde, yıllık Türkiye’nin yarı nüfusundan fazla sayıda alışveriş ile hizmet ve kalite sunmaya çalışan bir operasyonu yürütmekteyiz. İnsanı ve insani değerleri temel alarak hizmet veren MOPAŞ, bu özverili yaklaşımının karşılığını mutlu müşteriler kazanarak ve sektörde öncü konumuna gelerek aldı.

Mopaş olarak; perakende sektörünün yanı sıra süt üretim tesislerimiz, jeotermal sera tesislerimiz ve lojistik üssümüz ile tüketicimize daha kaliteli ve rekabet edilebilir ürünler sunarak hizmet veriyoruz. Bu doğrultuda 180 bin m 2’nin üzerinde ve 130 bağımsız bölümden oluşan ticari inşaat alanı; depo, fabrika ve market alanı olarak kullanılmaktadır. Mopaş olarak sizden aldığımız güçle büyümeye, gelişmeye ve daha nitelikli hizmet vermeye devam ediyoruz.

Mopaş; kurumsal yapısı, profesyonel yönetim kadrosu, perakende sektöründeki hizmet ve kalite anlayışı ile tek hedefi tüketicilerine daha taze ürün, tüketici memnuniyeti ve sürdürebilirlik konusunda her gün yeni hedefler oluşturarak çalışmaktadır.

Şimdi ise yeni bir kulvar oluşturarak konut sektöründe de Mopaş olarak, Çayırova’da yapımına başladığımız Bahçe Evler projesini ilk adımlar özeldir heyecanı ile tüketicilerimize sunuyoruz.

27 yıldır tüketicilerimizin güvenle tercih ettiği bir kurum olarak yaşamınıza değer katmayı ilke ediniyor ve birlikte daha güçlü olacağımıza inanıyoruz. Biliyoruz ki, ilk heyecanlar ve mutluluklar unutulmazdır. Bahçe Evler projesi yaşamınıza değer katacak eşsiz anılar biriktirmenizi sağlayacak, sizler için hazırlanmış olağanüstü bir projedir. Yaşam paylaştıkça güzelleşir. İhtiyaç ve beklentilerinizi üst seviyede karşılayan Bahçe Evler projesi ile mutlulukla dolu yaşamınızın her anının unutulmaz olmasını diliyoruz. Bugünlere gelmemizde katkısı olan tüm paydaşlarımıza ve dostlarımıza teşekkür ederiz.